Masáže v našem salonu

Masáže v našem salonu

Masáže v našem salonu

Masáže v našem salonu


   
 

MASÁŽE V NAŠEM SALONU  

„Disharmonie, psychický propad, bolest, nemoc je v podstatě výsledkem konfliktu mezi duší a myslí...dokud je naše duše a mysl v harmonii, vše je radostné, šťastné a zdravé. Teprve když naše osobnost je svedena z cesty vytyčené duší, buď to našimi vlastními světskými touhami nebo vlivem a přesvědčováním jiných, dochází ke konfliktu.“
Edward Bach

KOSMETICKÁ PÉČE - MASÁŽE - FYZICKÉ KONTAKTY 
Žít znamená být v kontaktu, dotýkat se. První kontakt, který každý z nás zažil a cítil, je devět měsíců strávených v jistotě mateřského lůna. Dítě má potřebu se dotýkat a poznávat svět. To nám zůstalo pro celý život. Dotyk je prvním navázáním energetického, psychického a duševního kontaktu.

V našem salonu stále vylepšujeme prostředí, aby bylo čisté a útulné. Atmosféra nám dokresluje příjemná hudba, přírodní vůně jsou velmi dobrým uklidňujícím doplňkem. Naše ruce musí být vstřícné a uklidňující. Je velmi starý způsob harmonizace, krásy a léčby. Dotyky hrají významnou úlohu v kosmetice. Kosmetička musí být člověk citlivý, který Vás nezatíží svými problémy. Musí dodržovat klidnou mysl, protože se rukama přenáší určitá forma energie. Je velmi důležité, kdo na Vás sahá, tedy působí vědomě či nevědomě.
 

Vytisknout