Manikúra a modeláž

Manikúra a modeláž

Manikúra a modeláž

Manikúra a modeláž


UPRAVENÉ RUCE PRO ŽENY A MUŽE
Dopřejte si ten pocit krásných a upravených rukou, bez zlámaných, okousaných a otřepaných nehtů. Nezapomínejte, že ruce jsou vždy a všude vidět a jsou Vaší vizitkou, nejen zdraví, ale také čistoty a upravenosti. Nabízíme komplexní péči o ruce a nehty.

PÉČE O RUCE PŘI KOSMETICKÉM OŠETŘENÍ
Sametově hebké ruce
Sada pro péči o ruce můžeme aplikovat snadno a rychle při kosmetickém ošetření obličeje.

Teplý parafínový zábal na ruce
Hydratace, výživa pro Vaše nehty.
DÉLKA OŠETŘENÍ: dle přání
CENA: 80,-
KDO OŠETŘENÍ PROVÁNÍ: Jarka, Jana, Soňa, Lenka
NÁŠ TIP: Vaše pokožka bude vláčnější a odolnější vůči okolí. Příjemně se prohřejí Vaše klouby. Celé tělo se uvolní a nasaje životní sílu - teplo. Pokožka je vypnutá a pevná.

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL
Parafín je produkt, který neobyčejně udržuje teplo. Vytvoří jemné rukavice, které necháme působit. Předávají rukám teplo a vlhkost. Pod parafín aplikujeme výživu na nehty a kůži. Tato malá sauna podporuje vstřebatelnost výživných látek a uvolnění svalů. Působí blahodárně na pohyblivost kloubů.

CENA: 80,-
DÉLKA OŠETŘENÍ: minimálně 15 minut
KDO PROVÁDÍ OŠETŘENÍ: Jarka, Jana, Soňa, Lenka, Věra
NÁŠ TIP: Parafínový zábal rukou může velmi dobře působit při kosmetickém ošetření. Ušetříte čas!

MANIKÚRA                                     
Očista rukou, opilování nehtů do požadovaného tvaru, úprava nehtového valu - kůžičky. Jemné ofrézování, zatlačení a masáž kůžičky. Leštění nehtů a lakování.
Ošetření rukou - peeling, masáž rukou, maska (výživná, parafínová ...)

CENA: 170,-
DÉLKA OŠETŘENÍ: 30 minut
KDO PROVÁDÍ OŠETŘENÍ: Jana, Věra
NÁŠ TIP: Manikúru si mohou dopřát všichni, kdo upřednostňují příjemný celkový vzhled.
                 Manikúra - dárek pro Vaše nejbližší.

P-SHINE - JAPONSKÁ MANIKÚRA
P-Shine je technika péče o přírodní nehty, u nás známá již několik let. Podporuje prokrvení a růst nehtů, je proto vhodná pro ošetření nehtů rozštěpených, lámavých, třepících se a nerostoucích.
Nehty jsou ošetřeny speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivů jako je voda, saponáty apod.

Co P-Shine obsahuje
P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři.

CENA: 220,-
DÉLKA OŠETŘENÍ: 30 minut
KDO PROVÁDÍ OŠETŘENÍ: Jana, Věra
NÁŠ TIP: Pro třepící se nehty. Použijte vhodný bezbarvý zpevňující lak.
 
HEZKÉ RUCE
PEELING, MASÁŽ, MASKA
Ucelené ošetření. Peeling jemně vyhladí pokožku. Masáž uvolní ruce a maska příjemně vyživí pleť.

CENA: 140,-
DÉLKA OŠETŘENÍ: 30 minut
KDO PROVÁDÍ OŠETŘENÍ: Jarka, Jana, Soňa, Lenka, Věra
NÁŠ TIP: Masáž rukou je velmi příjemná a uvolňující. D-Panthenol má velký význam pro růst a krásu nehtů a pokožky. Body na mikrosystému rukou nám mohou prozradit a kladně ovlivnit stav našeho těla.


                                                                    

MODELÁŽ NEHTŮ - KRÁSNÉ NEHTY
Gelové nehty
Proč volit nehtovou modeláž?
Modeláž nehtů je doporučována z důvodu estetického a z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů. Pěstěné ruce a nehty jsou Vaší vizitkou a pokud nemáte od přírody nehty a chcete to změnit, volte nehtovou modeláž.

Gelové nehty na pořád?
Umělé nehty se musí doplňovat. Častost doplnění je u každé zákaznice individuální, záleží na rychlosti růstu Vašeho nehtu, ale je to zhruba co 3-4 týdny. Po první modeláži mohou Vaše nehty růst rychleji.

Gelové nehty se mohou aplikovat na jakoukoliv velikost i tvar nehtu. Gelové nehty se tvoří nanášením vrstev gelu na přírodní nehty. Vzájemně se spojí a ztvrdnou v pevný nehet. Nehty tuhnou působením ultrafialového světla v UV lampě. Mezi umělými nehty mají gelové nehty nejpřirozenější vzhled - vypadají jako Vaše vlastní, jen jsou delší a pevnější a lak na nich vydrží opravdu dlouho. Gelové nehty Vám ušetří spoustu času v péči o pěstěné ruce.

Gelové nehty jsou pružné a pro Váš vlastní nehet částečně prodyšné. Vzhled gelových nehtů je více přirozenější než u akrylu. Součastně gelové systémy jsou vyrobené bez kyselinových materiálů a to dává možnost dlouhodobému nošení bez neblahého vlivu na zdraví.

DÉLKA OŠETŘENÍ: 60-90 minut
CENA:    MODELÁŽ: 690,-
                DOPLNĚNÍ: 500,-
KDO PROVÁDÍ OŠETŘENÍ: Věra
NÁŠ TIP: Preferujete elegantní nehty, jejich přirozený vzhled, je nutností dodržovat přísnou hygienu a zaručit klientkám čistotu práce.

Vytisknout